O MNĚ

Jsem především lektorka a facilitátorka, někdy také koučuji jednotlivce a superviduji týmy. Metody neformálního vzdělávání a zážitkové pedagogiky jsou mými hlavními pomocníky pro tvorbu programů, které zúčastněné podporují v jejich cestě, rozhodování o dalších krocích, rozvoji či reflexi. Baví mě vytvářet prostor, kde se účastníci cítí bezpečně a mohou zkoumat a rozvíjet cokoliv, co je pro ně právě aktuální.

Mým cílem je podporovat jednotlivce v cestě za radostí, spokojeností a naplněním, ať už po profesní nebo osobní stránce. Ráda se stávám průvodkyní, která nabízí podněty pro změnu a první kroky.

PRACOVNÍ ZKUŠENOSTI

Od roku 2014 vedu neziskovku Brno Connected, ve které se věnujeme neformálnímu vzdělávání, osobnostnímu rozvoji a dobrovolnictví na lokální i mezinárodní úrovni. Pracujeme především s mladými lidmi a pracovníky s mládeží, které podporujeme v jejich rozvoji skrze vzdělávací a zážitkové kurzy.

3,5 roku jsem pracovala v Impact Hub Brno jako komunitní manažerka. Od samého začátku jsem se starala o to, aby Hub byl místem, kde je lidem dobře, cítí se být jeho součástí a jejich projekty rostou. Fungovala jsem jako propojovací element, hostitelka, podpora. Naslouchala příběhům, konzultovala nápady, organizovala akce, starala se o to, aby hubí komunita rostla a rozvíjela se a jednotlivcům v ní se dařilo. Rozumím tedy nejen neziskovému, ale i businessovému a start-up světu, fandím podnikání s dopadem.

Aktuálně lektoruji, facilituji, koučuji, vedu projekty. Pracuji s malými i velkými skupinami, týmy i jednotlivci. Organizuji a designuji vícedenní mezinárodní kurzy i večerní lokální workshopy. Baví mě pestrost a klíčové pro mě je, aby práce, kterou dělám, měla smysl a přinášela změnu, pro kterou si lidé přicházejí.

KURZY, VZDĚLÁNÍ

Nepřestávám rozvíjet a vzdělávat sama sebe a rozšiřovat paletu toho, co můžu nabídnout. Absolvovala jsem množství seberozvojových a metodických kurzů týkajících se např. komunikace, leadershipu a metod práce s mládeží.

Základy svého koučovacího přístupu stavím na dvouletém výcviku Systemické supervize a koučování (Hermés Institut, František Matuška, 2017 – 2019). 

V lektorování i koučování čerpám z metod a přístupů jako jsou nenásilná komunikace, Art of Hosting, poradní kruhy (Way of Council).

Pokud vás zajímá více detailů, najdete je u mě na LinkedInu a na lektorském profilu na Salto Youth.

A nebo se mi ozvěte, potkejme se a poznejme se osobně!