O MNĚ

Věřím, že jsme aktivní tvůrci svého života a můžeme dokázat, co si přejeme. Že rozhodnutí o tom, čím naplníme své dny, týdny a celý život, máme ve svých rukou.

Skrze svou práci podporuji jednotlivce v cestě za radostí, spokojeností a naplněním.

Ráda se stávám průvodkyní, která vytváří prostor pro změnu v životě druhých a nabízí pomocnou ruku v momentech, kdy se některá rozhodnutí zdají příliš velká a složitá. Se svými klienty a účastníky kurzů rozplétám nitky zamotaných klubek jejich života a pomáhám jim najít odvahu vydat se na cestu, po které touží jít.

Pomáhám lidem v cestě za radostí a spokojeností.

PRACOVNÍ ZKUŠENOSTI

Od roku 2014 vedu neziskovku Brno Connected, ve které se věnujeme neformálnímu vzdělávání, osobnostnímu rozvoji a dobrovolnictví na lokální i mezinárodní úrovni. Pracujeme především s mladými lidmi, které podporujeme v rozvoji jejich potenciálu skrze vzdělávací a zážitkové kurzy.

3,5 roku jsem pracovala v Impact Hub Brno jako komunitní manažerka. Od samého začátku jsem se starala o to, aby Hub byl místem, kde je lidem dobře, cítí se být jeho součástí a jejich projekty rostou. Fungovala jsem jako propojovací element, hostitelka, podpora. Naslouchala příběhům, konzultovala nápady, organizovala akce, starala se o to, aby hubí komunita rostla a rozvíjela se a jednotlivcům v ní se dařilo. Rozumím tedy nejen neziskovému, ale i businessovému a start-up světu, fandím podnikání s dopadem.

Aktuálně lektoruji, facilituji, koučuji, vedu projekty. Pracuji s malými i velkými skupinami, týmy i jednotlivci. Organizuji a designuji vícedenní mezinárodní kurzy i večerní lokální workshopy. Baví mě pestrost a klíčové pro mě je, aby práce, kterou dělám, měla smysl a přinášela změnu, pro kterou si lidé přicházejí.

KURZY, VZDĚLÁNÍ

Nepřestávám rozvíjet a vzdělávat sama sebe a rozšiřovat paletu toho, co můžu nabídnout. Přístupy, které jsou mi blízké a odrážejí se v mé práci jsou ovlivněné International Synergy Group, mezinárodní skupinou neziskových vzdělávacích organizací, která se věnuje seberozvoji a koučování. „Almou mater“ je tréninkové centrum Olde Vechte v Holandsku, kde jsem absolvovala několik koučovacích a seberozvojových kurzů.

Základy svého koučovacího přístupu stavím na dvouletém výcviku Systemické supervize a koučování (Hermés Institut, František Matuška, 2017 – 2019). 

V lektorování i koučování čerpám z metod jako jsou Nenásilná komunikace, Art of Hosting, poradní kruhy (Way of Council).

Pokud vás zajímá více detailů, najdete je u mě na LinkedInu a na lektorském profilu na Salto Youth.

A nebo se mi ozvěte, potkejme se a poznejme se osobně!